KONST / Litografier / Färglitografi 13909506
nr 1390 9506
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 70/125, yttermått inklusive ram: 51x40 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 12 april 2021
kl 19:05:11
300 kr
1.000 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström